Підключення та підтримка:
 +38 044 383-13-18
 +38 063 515-22-85
 +38 098 658-49-33 Мережа-С

Міністерство юстиції висловлює глибоку вдячність представництву Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні

Міністерство юстиції висловлює глибоку вдячність представництву Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні за активну участь у протиепідемічних заходах, що вживаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, а також надану благодійну допомогу засудженим та ув’язненим.

«В цей нелегкий для всього світу час, коли ресурси всіх країн активно задіяні на боротьбу з пандемією та профілактику коронавірусу (COVID19), ми з вдячністю сприймаємо вашу допомогу. Важливо, що є організації, в яких працюють небайдужі люди, які в свою чергу готові надати своєчасну та дуже потрібну допомогу», – наголосила заступник Міністра юстиції Олена Висоцька.

Сьогодні працівники Державної кримінально-виконавчої служби України роблять все можливе, щоб мінімізувати ризик потрапляння інфекції на територію установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, де тримається майже 53 тисячі людей, які щодня потребують особливої уваги та розраховують на допомогу не тільки з боку держави, але й громадських інституцій. Враховуючи виклики, з якими зіштовхується персонал місць несвободи через поширення коронавірусу, важко переоцінити внесок вашої організації у боротьбу з пандемією та своєчасно надану допомогу.

Дякуємо за стабільні партнерські стосунки та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!
Джерело: офіційна Facebook сторінка Міністерства юстиції України

Коментування закрито..