Підключення та підтримка:
 +38 044 383-13-18
 +38 063 515-22-85
 +38 098 658-49-33 Мережа-С

Нові моделі спеціалізованих технічних пристроїв на базі планшетів від компанії «Мережа-С», вже у продажі

Компанія ТОВ «Мережа-С» радо повідомляє своїх абонентів, людей які тільки планують стати абонентами та їхніх близьких. З 29 травня 2020 року доступні для придбання нові моделі спеціалізованих технічних пристроїв на базі моделей LenovoTab M10 HD 2/32 WiFi та LenovoTab M8 HD 2/32 WiFi.

Данні планшети Ви можете придбати як безпосередньо у ТОВ «Мережа-С» так і в будь-якому іншому місті. Якщо будете купувати планшет не у компанії «Мережа-С» будь-ласка будьте особливо уважні, щоб код який в назві моделі зазначений в дужках точно співпадав з кодом зазначеним вище. Якщо планшет виявиться іншим, ми не зможемо встановити на нього адаптоване програмне забезпечення та повернемо його назад особі, яка надіслала його нам.

Для того, щоб перетворити придбаний Вами в будь якому місті планшет (який відповідає вимогам зазначеним вище) на спеціалізований технічний пристрій від компанії «Мережа-С». Вам потрібно надіслати придбаний вами планшет на адресу компанії (адресу ви зможете дізнатися зателефонувавши за будь яким телефоном що вказаний на нашому сайті http://cnet.com.ua/ або по емейлу info@cnet.com.ua) на встановлення адаптованого програмного забезпечення.

Вартість послуги встановлення адаптованого програмного забезпечення становить 500 грн.

Після встановлення програмного забезпечення компанія самостійно відправить спеціалізований технічний пристрій до кінцевого споживача (нашого абонента).

Послуги пересилки спеціалізованого технічного пристрою нашим абонентам сплачує замовник встановлення адаптованого програмного забезпечення.

Тобто повна вартість послуги встановлення програмного забезпечення та доставки пристрою абоненту буде становити 500 грн. + вартість послуги компанії «Нова Пошта» з доставки спеціалізованого технічного пристрою абоненту.

Панорама

Коментування закрито..