Підключення та підтримка:
 +38 044 383-13-18
 +38 063 515-22-85
 +38 098 658-49-33 Мережа-С

Мін’юст ввів нові правила прийому передач та посилок засудженим

Для запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території установ виконання покарань, Мін’юстом розроблено та прийнято спеціальну інструкцію щодо прийому передач та посилок для засуджених.

– персонал установ, який приймає передачі та посилки, повинен працювати у засобах індивідуального захисту – халатах,  медичних масках, рукавичках. Так само у засобах індивідуального захисту, зокрема  медичних масках, повинні бути особи, які здійснюють передачу посилки. Їм рекомендовано проводити обробку рук антисептиком безпосередньо перед передачею посилки персоналу установи виконання покарань. Дезінфекційні засоби повинні розміщуватися у цих приміщеннях.

– одночасно в приміщенні обладнаному для прийому передач та посилок може перебувати обмежена кількість осіб, виходячи із нормативу – 1 особа на 6 кв. м. Усі присутні мають зберігати між собою безпечну дистанцію в 1,5 м.

– продукти та інші товари приносити в магазинній упаковці. Обробляти дезинфікційним розчином усі предмети які можна обробити. Предмети та продукти додатково можуть підлягати опромінюванню бактерицидними лампами протягом 60 хвилин. В разі відсутності бактерицидних опромінювачів предмети та продукти зберігаються з дотриманням відповідного температурного режиму в окремому приміщенні протягом 24 годин. Крім того, після закінчення роботи приміщення для прийому передач та посилок рекомендовано обробляти дезінфекційними засобами і проводити опромінювання приміщень бактерицидними лампами протягом 60 хвилин.

Коментування закрито..