Підключення та підтримка:
 +38 044 383-13-18
 +38 063 515-22-85
 +38 098 658-49-33 Мережа-С

В чому полягає різниця між портативним спеціалізованим технічним пристроєм компанії «Мережа–С» та планшетним комп’ютером без можливості апаратної підтримки будь-яких видів SIM-карт

Перечитавши численні коментарі наших підписників, вирішили відповісти на найбільшу кількість коментарів, одним постом.

За інформацією наявною у компанії, адміністрація деяких установ виконання покарань забороняє зберігання планшетів на підставі додатку 3 ПВР, яким заборонено зберігання і використання відео-, аудіо-, радіо та фото апаратури. Деякі механічно видаляють камери та мікрофони з Планшетів, що на нашу думку зовсім не допустимо і дії не є технічним рішенням проблеми. Деякі примушують здавати планшети на речовий склад установи, або відправляти назад рідним. Наприклад:
Розписка планшет
Головною проблемою такого становища є розуміння адміністрації установ про технічну не можливість забезпечити користування планшетами (які за своєю суттю є універсальним мультимедійним пристроєм) тільки для дозволених видів комунікацій із зовнішнім світом.

Розроблений на базі планшету Lenovo Tab M7 (ТВ-7305F), портативний спеціалізований технічний пристрій компанії «Мережа–С» надає можливість використання тільки дозволеним функціоналом (камера, мікрофон, WiFi модуль) та інформаційно-комунікаційними сервісами завдяки використанню програмного забезпечення та новітніх технологій хмарного обчислення.

Завдяки такому підходу портативний спеціалізований технічний пристрій компанії «Мережа–С» НЕ Є відео-, аудіо-, радіо та фото апаратурою для загального призначення і реалізує тільки дозволені законодавством комунікації засудженого (є можливість також і для заарештованого) комунікації із зовнішнім світом.

В цьому різниця. Якщо є питання, в тому числі по нормативних документах, будь ласка питайте.

Цікаво, що з цього приводу думає Міністерство юстиції України

Коментування закрито..