Підключення та підтримка:
 +38 044 383-13-18
 +38 063 515-22-85
 +38 098 658-49-33 Мережа-С

Сервіси від Мережі-С

Логотип
Компанія «Мережа – С»
надає послуги доступу до Інтернет засудженим та особам, які знаходяться під вартою.

Абонентам компанії доступні наступні сервіси:

  • Доступ до глобальної мережі Інтернет за списком дозволених ресурсів. Відкриті для користування такі ресурси як youtube.com, tsn.ua, rada.gov.ua, reyestr.court.gov.ua та інші. Повний список доступних інтернет ресурсів (сайтів) до презентації додається. У наших клієнтів є можливість додавати інтернет ресурси до списку дозволених;
  • Сервіс відеопобачення. Цей сервіс дозволяє нашим клієнтам в режимі онлайн проводити побачення з близькими, рідними, друзями, адвокатами тощо;
  • Сервіс IP-телефонія, з наданням номеру провайдера Інтертелеком, дозволяє отримати доступ до фіксованої та мобільної телефонної мережі;
  • Сервіс електронна поштова скринька, надає нашим клієнтам можливість користуватися звичайною електронною поштою;
  • Сервіс дистанційне навчання, дозволяє нашим клієнтам здобувати освіту;
  • Для наших клієнтів доступний сервіс пошук місця роботи та мешкання перед звільненням;
  • Доступний також сервіс конфіденційна он-лайн письмової скарги та екстреного відео звернення щодо загрози життю та здоров’ю;
  • Магазин дозволених товарів та продуктів харчування, кожен наш клієнт може замовити продукти харчування та першої необхідності, а сплатити за замовлення можна з власних коштів чи за замовлення можуть сплатити рідні чи близькі.

Для того, щоб стати абонентом компанії ТОВ «Мережа-С» засуджений або особа, взята під варту, пише заяву на отримання послуг доступу до Інтернету та використання засобів відеозв’язку і подає його начальнику відділення соціально-психологічної служби установи, в якому вибирає відповідний пакет послуг. Усі доступні пакети зазначені у договорі оферти на сайті ТОВ «Мережа-С».

Уповноважений співробітник установи пересилає дані необхідні для укладення договору на надання послуг доступу до Інтернету (ПІБ, пакет послуг) на E-mail ТОВ «Мережа-С».

ТОВ «Мережа-С» готує договір в двох примірниках, який містить: логін, пароль і при необхідності номер мобільного телефону. Підписує зі свого боку і відправляє на адресу установи.

Уповноважений співробітник установи передає договір на підпис засудженому або особі взятій під варту і завіряє своїм підписом інформацію про нього.

Один примірник договору залишається у засудженого або особи взятій під варту, а другий повертається ТОВ «Мережа-С».

Підключення до послуг мережі здійснюється на наступний робочий день після отримання передоплати.

Сплатити за послугу може як засуджений або особа, взята під варту, так і інша людина за номером договору (або телефону).

На даний момент розмір абонплати становить 50 грн. за місяць. Вартість підключення становить 25 грн. На сьогодні компанія «Мережа-С» надає послуги в рамках одного пакету «Безліміт», тобто усі сервіси (за виключенням телефонії Інтертелекому), що надає наша компанія не лімітовані ні за часом користування ні за об’ємом спожитої інформації. При зміні тарифних планів, наша компанія попередить споживачів за місяць, шляхом публікації повідомлення на своєму сайті.

Для користування нашими послугами безпосередньо в місцях проживання, ми розробили систему яка включає в себе зконфігурований роутер та планшет з спеціалізованим програмним забезпеченням. Станом на травень 2020 року зконфігурований роутер коштує 1200 грн. а планшет з спеціалізованим програмним забезпеченням коштує 3600 грн. Проте один роутер покриває значну площу і він один має змогу забезпечувати в стабільному покритті значні площі та багато користувачів тому його можна придбати колективно. Планшетом з спеціалізованим програмним забезпеченням теж можна користуватися колективно, тому його можливо придбати в складчину та користуватися по черзі.

Крім того, ТОВ «Мережа-С» у попередні роки поставила безоплатно до пенітенціарної системи 193 планшети, 91 роутер доступу (з розрахунку на установу не менше один роутер та два планшети)- зазвичай воно встановлене (або зберігається у комп’ютерному класі) – будь-ласка користуйтесь цим обладнанням.

Коментування закрито..